Dom Pogrzebowy
Memento Mori Bemowo

Bemowo jest dzielnicą Warszawy, która zlokalizowana jest na lewym brzegu Stolicy. Nazwa ta nawiązuje do fortu Bema. Bemowo dzieli się na kilka obszarów: Lotnisko, Fort Radiowo, Boernerowo, Bemowo-Lotnisko, Fort Bema, Groty, Górce, Chrzanów, Jelonki Północne, Jelonki Południowe. Dzielnicę tę zamieszkuje około 125 tysięcy mieszkańców Stolicy. Na tym terenie znajduje się wiele historycznych fortów, instytutów badawczych oraz parków.

Wyrazem szacunku wobec Zmarłego jest zorganizowanie Jego ostatniej drogi zgodnej z wyznawanymi za życia wartości. Dom pogrzebowy Memento Mori Bemowo pod okiem właściciela Pana Arkadiusza Wojdyły od lat pomaga w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych pełnych podniosłej atmosfery i szacunku. Personel odciąża rodziny z kwestii organizacyjnych. Przygotowanie ostatniej drogi odbywa się zgodnie z oczekiwaniami najbliższych i ostatnią wolą Zmarłego.

Aby każda ceremonia mogła mieć indywidualny charakter, personel oferuje oprawę muzyczną, florystyczną, namiot pogrzebowy i godną obsługę pogrzebu. W przypadku pogrzebów wyznaniowych wszystko odbywa się zgodnie z tradycjami i obrzędami danego wyznania. Z kolei ceremonie świeckie poprowadzi doświadczony mistrz ceremonii.

Zakład Pogrzebowy dla Mieszkańców Bemowa

Cały personel zakładu ma ogromne doświadczenie w organizacji pogrzebów. Dlatego wszystkie formalności przebiegają sprawnie i bez większych komplikacji. Memento Mori Bemowo to firma, która dba o najmniejszy szczegół ostatniego pożegnania. To właśnie to zaangażowanie wpływa na indywidualny i podniosły charakter uroczystości pogrzebowej.

Całodobowy numer telefonu: (22) 693 00 45.