Dom Pogrzebowy
Memento Mori Bielany

Bielany to dzielnica Warszawy, która znajduje się w lewobrzeżnej części miasta. Na tym terytorium mieszka około 130 tysięcy mieszkańców. Bielany to część Stolicy, która cieszy się bardzo dużą popularnością w wyniku wielu ośrodków kulturowych i edukacyjnych. Na tym terenie znajduje się dużo uczelni wyższych i szkół średnich. Również turyści kierują tutaj swoje kroki. Bielany oferują wiele atrakcji w postaci muzeów, rezerwatów, czy urokliwych ulic. Mieszkańcy wybierają tę dzielnicę głównie z powodu licznych lasów, obiektów sportowych i bardzo sprawnej komunikacji.

  • Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Zygmunta,
  • Parafia św. Marii Magdaleny,
  • Kościół Zesłania Ducha Świętego w Warszawie.
  • Cmentarz Wawrzyszewski,
  • Cmentarz Komunalny Północny.

Zakład Pogrzebowy dla Mieszkańców Bielan

Zakład pogrzebowy memento Mori oferuje organizację pogrzebów kremacyjnych lub z trumną. Misją zakładu jest to, aby wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami najbliższej rodziny Osoby Zmarłej. Dlatego pracownicy dbają o każdy element organizacyjny. Wszystkie ceremonie ostatniego pożegnania odbywają się zgodnie z obrzędami danej religii oraz tradycjami. Personel przykłada również dużą wagę do obsługi i oprawy pogrzebu. Na życzenie rodziny zapewniona może zostać muzyka zagrana na żywo lub odtworzona ze sprzętu grającego. Ponadto dom pogrzebowy Memento Mori oferuje również wieńce i wiązanki, które pracownik przetransportuje z kaplicy na cmentarz.

Organizacja pogrzebu jest zadaniem bardzo czasochłonnym. Dla wielu osób pogrążonych w żałobie formalności mogą wywołać poczucie bezradności. Dlatego dom pogrzebowy Memento Mori Bielany przejmuje na siebie wszystkie obowiązki i organizuje pogrzeby w atmosferze szacunku i godności. Z pracownikiem zakładu można kontaktować się przez całą dobę pod numerem (22) 693 00 45.