Zakład pogrzebowy – Memento Mori Warszawa Bródno

Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Bródna

Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Bródna

Zakład pogrzebowy Memento Mori od kilkunastu lat działa na terenie Warszawy – jesteśmy rodzinną firmą, która posiada bogatą historię i tradycję. W naszym zakładzie pracują najlepsi specjaliści, którzy oferują kompleksową organizację pogrzebu. Zajmiemy się każdym aspektem uroczystości: od przewozu ciała po znicze, wieńce i sprzątanie grobu. Naszym największym atutem jest własna kaplica pogrzebowa usytuowana w centrum miasta przy ulicy Wspólnej. Korzystne położenie sprawia, że z naszych usług często korzystają mieszkańcy Bródna.

 

Nasza kaplica przystosowana jest do pogrzebu na praktycznie dowolną liczbę osób. Jej kameralny charakter sprawia, że nasi klienci są zadowoleni z ogółu uroczystości.

Najlepszy zakład pogrzebowy

Co wyróżnia nas na tle innych zakładów pogrzebowych? Jak już wspominaliśmy, posiadamy własną kaplicę pogrzebową w ścisłym centrum Warszawy. Szybki dojazd z każdej części miasta sprawia to dobry kompromis dla każdego. Ponadto oferujemy bardzo szeroki zakres usług – w naszym zakładzie załatwią Państwo zarówno wszystkie formalności, jaki i sprawią, że ceremonia pogrzebowa będzie przeprowadzona w profesjonalny sposób.

 

Zachęcamy do odwiedzin zakładki „Oferta” w celu zapoznania się ze szczegółami naszej działalności – w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zakład Pogrzebowy - Memento Mori Warszawa Bródno