Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Adres mailowy nie jest publikowany.
36 wpisów.
Katarzyna z Warszawa napisał/a 4 listopada 2022
Dziekujemy za pomoc w pożegnaniu taty. Pełen profesjonalizm
Tobolscy napisał/a 19 września 2022
Bardzo dziękujemy i polecamy waszą firmę - na prawdę warto wam zaufać.
Andrzej z rodziną napisał/a 11 sierpnia 2022
Firma tańsza niż konkurencja, ceremonia ładna , nie mam uwag, polecam
Jarosław D. z rodziną napisał/a 5 lipca 2022
Polecam dom pogrzebowy Memento Mori, wykazali się dużą cierpliwością, sama ceremonia była poprawna, kapliczka pożegnalna bardzo ładna z odpowiednia oprawa i klimatem , ceremonia dzięki temu miała to coś.
Renata W napisał/a 13 czerwca 2022
Firma memento mori jest godna polecenia, są słowni i jestem zadowolona
Małgorzata z rodziną z Warszawa napisał/a 29 kwietnia 2022
Bardzo dziękuję zakładowi pogrzebowemu Memento Mori z Warszawy za sprawną organizację pogrzebu mojego męża, który zginął w wypadku komunikacyjnym. To było dla mnie niewiarygodnie ciężkie przeżycie a firma Memento Mori zrobiła wszystko, żeby bolało jak najmniej. To bardzo profesjonalny zakład i bardzo empatyczni ludzie, wiedzą na co trzeba zwracać uwagę, podpowiadają, uczulają i maja wszystko idealnie pod kontrolą. Wszystkim polecam tą firmę jak będą musieli zmierzyć się z podobnym bólem. Polecam!
Daria Iwan z Warszawa napisał/a 25 marca 2022
Dziękuję firmie pogrzebowej Memento Mori za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego syna Daniela. Jestem ogromnie wzruszona tym, jak pięknie pożegnaliście najważniejszą osobę w moim życiu.
Agnieszka Jankiewicz z Warszawa Ochota napisał/a 9 marca 2022
Dziękuję firmie Memento Mori, która zorganizowała pogrzeb mojego dziadka Stefana. Wasze zaangażowanie i doświadczenie sprawiły, że w sposób wyjątkowo godny mogłam pożegnać tak bliską i ważną mi osobę.
Klient z Mokotowa z Warszawa Mokotów napisał/a 24 lutego 2022
Chciałem bardzo podziękować Domowi Pogrzebowemu Memento Mori za przepiękną ceremonię pogrzebową mojego ojca. Bardzo byłem z Nim zżyty i zależało mi na jak najlepszej organizacji całej ceremonii. Udało się wszystko! Bardzo dziękuję całej załodze.
Kinga Nowatorska z Warszawa napisał/a 18 lutego 2022
Dziękuję firmie Memento Mori za piękna i godną organizację uroczystości pogrzebowej mojej córeczki. Jestem wam bardzo wdzięczna za pomoc i wasze wsparcie w tym strasznie ciężkim dla mnie czasie.
Patrycja D. z Warszawa napisał/a 13 lutego 2022
Firma Memento Mori to zakład pogrzebowy, na który mogę liczyć. Organizowałam z nim już dwie uroczystości pogrzebowe w przeciągu trzech lat i za każdym razem otrzymałam dużo wsparcia i kompleksową pomoc. Polecam.
Zadowolony klient z Warszawa napisał/a 9 lutego 2022
Dziękuję firmie Memento Mori za organizację uroczystości pogrzebowej mojej mamy Edyty. Cała uroczystość pogrzebowa odbyła się w sposób wyjątkowy. Jeszcze raz dziękuję i będę polecać wasz zakład.
Damian z siostrą Iloną z Warszawa napisał/a 20 stycznia 2022
Razem z moją siostrą pragniemy podziękować za organizację uroczystości pogrzebowej naszego taty Adama. Dla nas to był bardzo trudny moment w życiu. Nie ukrywam, że kwestie organizacyjne trochę nas przytłaczały, a same poczucie straty nie pozwalało spokojnie skupić się na formalnościach. Właśnie z tego powodu jestem najbardziej zadowolony z usług zakładu Memento Mori, bo od początku otoczyli nas wsparciem.
Bogdan W. z Warszawa napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem zadowolony z usług tego zakładu, bardzo sprawna obsługa i piękna organizacja uroczystości pogrzebowej. Polecam.
Karina D. z Warszawa napisał/a 29 listopada 2021
Zakład pogrzebowy Memento Mori pomógł mi w organizacji pogrzebu mojego dziadka. Bardzo dziękuję za wsparcie i zaangażowanie we wszystkich kwestiach formalnych. Sama uroczystość bardzo wzruszająca. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jeszcze raz chciałam podziękować, zwłaszcza asyście grabarskiej za dużą klasę i takt.
Barbara G. z Warszawa napisał/a 8 października 2021
Śmierć mojej siostry był dla mnie dużym ciosem, zwłaszcza, że była moją jedyną rodziną. Tym bardziej chciałam pożegnać ją jak najważniejszą osobę na świecie, a Państwa zakład mi w tym pomógł. Bardzo piękna i wzruszająca ceremonia. Muzyka i kwiaty nadały tej uroczystości bardzo ładnego charakteru. Dziękuję wam za wasze zaangażowanie.
Waldemar z rodziną z Warszawa napisał/a 2 września 2021
Razem z moją rodziną chcemy serdecznie podziękować firmie Memento Mori za organizację pogrzebu Ś.P Marianny P. Dziękujemy za okazane wsparcie, pomoc i zaangażowanie.
Kasia I. z Warszawa napisał/a 19 sierpnia 2021
Dziękuję za tak sprawną organizację pogrzebu mojej babci. Ceremonia wyglądała bardzo elegancko. Kwiaty, muzyka, rozstawiony namiot i elegancko ubrany personel, nadały uroczystości podniosłego charakteru. Polecam.
Danuta R. z Warszawa napisał/a 20 lipca 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu za tak godną organizację ceremonii pogrzebowej mojego ojca. Obsługa pogrzebu była na wysokim poziomie, personel ogromnie empatyczny, a oprawa muzyczna zachwycająca. Dziękuję za wszystko.
Katarzyna I. z Warszawa napisał/a 17 maja 2021
Dziękuję całemu personelowi z zakładu pogrzebowego Memento-Mori. Pracownicy od początku byli bardzo pomocni i wyrozumiali. Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo ładnie i wzruszająco. Dziękuje.