Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Adres mailowy nie jest publikowany.
3 entries.
Jadwiga z Rodziną z Warszawa Ochota napisał/a 7 sierpnia 2020:
Pracownicy zatrudnieni przez zakład pogrzebowy wykazali się klasą i ponadprogramowym profesjonalizmem. Nie tylko okazali ogromny szacunek dla zmarłego, któremu przygotowywali ceremonię pożegnalną, ale zachowywali się niezwykle sympatycznie w stosunku do krewnych, którzy przyjechali na pogrzeb. Wszystko poszło niezwykle sprawnie dzięki ich dobrej organizacji. Dzięki tej Memento Mori można zaoszczędzić czas, wypytać o każdy znaczący aspekt związanych z pochówkiem. Cieszymy się, że trafiliśmy na ten zakład. Dzięki nim pochówek stał się mniej bolesną chwilą w życiu rodziny.
Kazimierz O. z Warszawskiego Mokotowa napisał/a 2 lipca 2020:
Fachowo, rzetelnie i bez naciągania - godny polecenia zakład pogrzebowy. Dodam, że nie pierwszy raz organizowałem pogrzeb członków rodziny, jednak w przeszłości zdarzyło mi się, że "fachowcy" zawyżali stawki, czy też doliczali koszty, o których wcześniej nie było mowy. W tym przypadku cena oszacowana na początku była tą finalną. Sama organizacja przebiegła bez zarzutu. Formalności pogrzebowe zostały załatwione w ciągu dwóch dni. Serdecznie polecam Warszawiakom firmę Memento Mori.
Magdalena Kłos z okolic Warszawy napisał/a 18 stycznia 2020:
Serdeczne podziękowania dla Memento Mori za zachowanie pełnego profesjonalizmu w okresie trudnej dla rodziny sytuacji. Szczególny plus należy się firmie za podtrzymanie na duchu bliskich zmarłego. Cała usługa opierała się na niezwykle szybkiej organizacji, która została powierzona doświadczonym pracownikom. Kontakt z biurem jest niezwykle przystępny. Uroczystość pogrzebowa została zorganizowana godnie, co pozwoliło ukoić nerwy rodziny. Zakład pogrzebowy zadbał o należny dla zmarłego szacunek, za co dziękujemy. Będę Was polecać.