Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Adres mailowy nie jest publikowany.
36 wpisów.
Igor A. z Warszawa Ochota napisał/a 29 kwietnia 2021
Znajomy polecił mi Memento Mori i bardzo mu za to dziękuję. Nie mam żadnych uwag co do przeprowadzenia pogrzebu. Napiszę więcej.. To był najbardziej sprawnie i profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa na jakiej byłem. Będę polecał dalej Wasz Dom Pogrzebowy
Kasia K. z rodziną z Warszawa Mokotów napisał/a 29 kwietnia 2021
Chciałam bardzo podziękować domu pogrzebowemu Memento za zorganizowanie przepięknego pogrzebu mojej Babci. To co zrobili pracownicy Memento powinni dostać najwyższe odznaczenia.. Z całego serca dziękuję! Będę polecać.
Dorota W. z Warszawa napisał/a 22 kwietnia 2021
Zakład pogrzebowy Memento Mori uważam za jeden z lepszych zakładów w Warszawie. Organizowałam w swoim życiu już kilka pogrzebów i tylko ten zakład spełnił wszystkie moje oczekiwania. Ogromny profesjonalizm i bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie usług. Polecam.
Daria K. z Warszawa napisał/a 17 marca 2021
Jasno przedstawione ceny, sympatyczni i kompetentni pracownicy, którzy pomogli mi we wszystkich formalnościach. Wszystkim osobom mogę szczerze polecić ten zakład.
Joanna M. z Warszawa napisał/a 26 lutego 2021
Dziękuje całemu personelowi za wyrozumiałość i pomoc. W tym trudnym czasie mogłam liczyć na pracowników zakładu pogrzebowego Memento-Mori. Pogrzeb mojej siostry odbył się tak, jak tego oczekiwałam.
Kazimiera Szczudło z Warszawa napisał/a 8 stycznia 2021
Wypowiem się nie jako organizator pogrzebu, ale osoba, która była uczestnikiem. Nigdy w życiu nie byłam na tak pięknym pogrzebie. Muzyka, kwiaty, przemowa mistrza ceremonii - z ogromną klasą i godnością. Ostatnia droga mojego kochanego kuzyna była taka, jak powinna. Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu Memento-Mori.
Agnieszka M. napisał/a 20 listopada 2020
Dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu Brata w tym trudnym dla nas czasie i wyjaśnienie wszystkich procedur związanych z zakażeniem koronawirusem. Przygotowaliście wszystko jak należy, kwiaty piękne - Polecam
Iwona z rodziną napisał/a 21 października 2020
Pogrzeb naszego Taty odbył się na cmentarzu północnym przy Wóycickiego, sama ceremonia przebiegła zgodnie z ustaleniami i naszym oczekiwaniem. Firme można polecić, chociaż nie chcę musieć z niej już korzystać i nikomu tego nie życzę...
Nikodem B. z Warszawa napisał/a 2 października 2020
Zakład Pogrzebowy Memento Mori jest godny polecenia każdemu, kto szuka sprawdzonego domu pogrzebowego. Pracownicy bardzo profesjonalni, wszyscy wykazali się ogromną empatią i szacunkiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję zakładowi Memento Mori za wsparcie, jakie okazaliście mi i mojej rodzinie.
Waldemar z Warszawa napisał/a 18 września 2020
Bardzo dziękuję zakładowi Memento Mori za profesjonalizm i ogromną klasę. Ceremonia pogrzebowa była przeprowadzona wzorowo.
Maryla R. z Opole napisał/a 29 sierpnia 2020
Na pogrzeb mojego brata jechałam z innego miasta kilka godzin. Ceremonia pogrzebowa była bardzo piękna, Zakład Pogrzebowy na moją prośbę również przygotował wiązankę, którą dostarczył pod kaplicę. Bardzo dziękuję za Waszą pracę.
Jadwiga z Rodziną z Warszawa Ochota napisał/a 7 sierpnia 2020
Pracownicy zatrudnieni przez zakład pogrzebowy wykazali się klasą i ponadprogramowym profesjonalizmem. Nie tylko okazali ogromny szacunek dla zmarłego, któremu przygotowywali ceremonię pożegnalną, ale zachowywali się niezwykle sympatycznie w stosunku do krewnych, którzy przyjechali na pogrzeb. Wszystko poszło niezwykle sprawnie dzięki ich dobrej organizacji. Dzięki tej Memento Mori można zaoszczędzić czas, wypytać o każdy znaczący aspekt związanych z pochówkiem. Cieszymy się, że trafiliśmy na ten zakład. Dzięki nim pochówek stał się mniej bolesną chwilą w życiu rodziny.
Bogna Matylsiak z Warszawa napisał/a 22 lipca 2020
Chciałam bardzo podziękować całemu zakładowi Memento Mori, stanęliście na wysokości zadania. Pogrzeb dla całej naszej rodziny był bardzo ciężkim i traumatycznym przeżyciem, dziękuję za odciążenie mnie z wszystkich formalności i obowiązków. Nie miałam zupełnie do tego głowy, a dzięki Wam ceremonia pogrzebu była przeprowadzona wzorowo.
Kazimierz O. z Warszawskiego Mokotowa napisał/a 2 lipca 2020
Fachowo, rzetelnie i bez naciągania - godny polecenia zakład pogrzebowy. Dodam, że nie pierwszy raz organizowałem pogrzeb członków rodziny, jednak w przeszłości zdarzyło mi się, że "fachowcy" zawyżali stawki, czy też doliczali koszty, o których wcześniej nie było mowy. W tym przypadku cena oszacowana na początku była tą finalną. Sama organizacja przebiegła bez zarzutu. Formalności pogrzebowe zostały załatwione w ciągu dwóch dni. Serdecznie polecam Warszawiakom firmę Memento Mori.
Mateusz z Rodziną z Warszawa napisał/a 5 czerwca 2020
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Pracownicy pomogli mi przeprowadzić pogrzeb od A do Z, a ponieważ to była pierwszy sytuacja, w której organizowałem pogrzeb, nie wiedziałam jeszcze za bardzo jak wyglądają sprawy z formalnościami, jeszcze raz bardzo dziękuję.
Magdalena Kłos z okolic Warszawy napisał/a 18 stycznia 2020
Serdeczne podziękowania dla Memento Mori za zachowanie pełnego profesjonalizmu w okresie trudnej dla rodziny sytuacji. Szczególny plus należy się firmie za podtrzymanie na duchu bliskich zmarłego. Cała usługa opierała się na niezwykle szybkiej organizacji, która została powierzona doświadczonym pracownikom. Kontakt z biurem jest niezwykle przystępny. Uroczystość pogrzebowa została zorganizowana godnie, co pozwoliło ukoić nerwy rodziny. Zakład pogrzebowy zadbał o należny dla zmarłego szacunek, za co dziękujemy. Będę Was polecać.