Dom Pogrzebowy
Memento Mori Praga

Praga to część Warszawy zlokalizowana na prawym brzegu Stolicy. Dzielnica ta dzieli się na części administracyjne: Praga Południe, Praga Północ, Białołęka, Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła. Praga cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów, powstaje tutaj bardzo dużo lokali gastronomicznych i galerii. Komunikacja miejska również stale się rozwija. Autobusy i tramwaje pozwalają mieszkańcom i turystom na sprawne przemieszczanie się między dzielnicami. W Pradze działa również wiele ośrodków oświaty oraz edukacyjnych. W dzielnicy tej znajduje się Muzeum Warszawskiej Pragi, w której można zobaczyć wystawę związaną z dziedzictwem danego obszaru.

  • Kościół pw. Matki Bożej z Lourdes,
  • Kościół Rzymskokatolicki Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników,
  • Kościół pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  • Cmentarz Parafialny w Zerzniu,
  • Cmentarz Marysin,
  • Cmentarz Żydowski.

Pogrzeby Praga

Memento Mori to firma, której usługi sprawiają, że każda ceremonia pogrzebowa odbywa się z należytym szacunkiem. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu pracowników rodziny mogą spokojnie przeżyć swoją żałobę bez obaw o kwestie organizacyjne. Pracownicy przejmują na siebie wszystkie formalności urzędowe i cmentarne. Robią wszystko, aby każda ceremonia odbyła się zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego. Zakład pogrzebowy memento Mori oferuje pogrzeby wszystkich wyznań lub ceremonie świeckie.

W celu ustalenia szczegółów pogrzebu, z zakładem można kontaktować się pod numerem telefonu (22) 693 00 45. Personel pomoże w wyborze trumny lub urny oraz odpowiada na wszystkie pytania swoich klientów.