Dom Pogrzebowy
Memento Mori Targówek

Targówek jest dzielnicą Warszawy o powierzchni 24,22 km², którą zamieszkuje około 124 tysięcy mieszkańców. Dzielnica ta dzieli się na: Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno-Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów, Utrata. To właśnie w tej dzielnicy znajdują się jedne z większych cmentarzy oraz liczne parafie.

  • Kościół Zmartwychwstania Pańskiego,
  • Parafia Chrystusa Króla w Warszawie,
  • Parafia św. Marka Ewangelisty w Warszawie.
  • Cmentarz Bródnowski,
  • Cmentarz Żydowski.

Pogrzeby Targówek

Organizacja pogrzebu wymaga znajomości litery prawa oraz dobrej organizacji. Dom pogrzebowy Memento Mori od lat organizuje ceremonie pełne szacunku i godności. Zaangażowanie pracowników w każdy etap przygotowań sprawia, że ceremonia pogrzebowa zyskuje na indywidualnym charakterze. Pracownicy pomagają w wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych oraz odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania natury funeralnej.

Zakład pogrzebowy dla Mieszkańców Targówka

Dom pogrzebowy Memento Mori oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe w tym również kremacje, ekshumacje i międzynarodowy transport zwłok. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej sprawia, że usługi oferowane przez zakład pogrzebowy Targówek świadczone są bardzo sprawnie i z największym szacunkiem. Z biurem firmy można kontaktować się przez całą dobę pod numerem telefonu (22) 693 00 45.