Rozliczenia bezgotówkowe - Memento Mori

Rozliczenia bezgotówkowe

Śmierć osoby bliskiej jest zawsze dużym zaskoczeniem, na który bardzo rzadko jest czas aby się przygotować. Zakład Pogrzebowy Memento Mori wychodząc na przeciw osobom pogrążonym w żałobie oraz w danej chwili nie dysponującym dużymi ilościami gotówki, daje możliwość bezgotówkowego rozliczenia się z pogrzebu.

Jeżeli zasiłek pogrzebowy przysługuje osobie zmarłej lub osobie zlecającej ceremonię Zakład Pogrzebowy Memento Mori wypełni z Państwem wszystkie niezbędne dokumenty oraz złoży niezbędne wnioski do: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego lub Wojskowego Biura Emerytalnego lub Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, aby pochówek mógł zostać przygotowany bez obciążenia finansowego dla rodziny zmarłego.

Czas oczekiwania na zasiłek pogrzebowy

W przypadku gdy wnioskodawcą o zasiłek pogrzebowy jest rodzina czas oczekiwania na wypłatę środków wynosi 30 dni od momentu złożenia wniosku. Dokumenty można złożyć po otrzymaniu faktury z Zakładu Pogrzebowego.
Zakład Pogrzebowy Memento Mori oferuje przygotowanie ceremonii do kwoty zasiłku pogrzebowego, a co za tym idzie organizację ceremonii bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli pochówek zaplanowany w porozumieniu z Państwem przekroczy 4000 PLN dopłacacie Państwo tylko nadwyżkę kwoty.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.