Wieńce - Memento Mori

Wieńce i wiązanki pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa

Elementem każdego pogrzebu są kwiaty wyrażające naszą pamięć o bliskich. Są wyrazem szacunku dla osoby zmarłej nadając jednocześnie pochówkom podniosły charakter.

Zakład Pogrzebowy Memento Mori Warszawa, który całodobowo zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, oferuje najwyższej jakości produkty florystyki żałobnej.
Posiadamy szeroki wybór wiązanek, dekoracji nagrobnych oraz wieńców pogrzebowych, które mogą być zrobione z dowolnego rodzaju kwiatów świeżych oraz sztucznych. Nasze wieńce wykonujemy na floretach i podłożu jodłowym lub świerkowym w kształcie owalnym lub serca. Na życzenie klienta wykonujemy dowolne aranżacje według indywidualnego projektu.

Szarfy

Do wieńca i wiązanki przygotowujemy na miejscu ozdobne szarfy z dowolnie wybranym napisem pożegnalnym. Napis na szarfie oddaje relacje łączące składającego kwiaty z osobą zmarłą (np. ukochanemu mężowi – żona). Standardowo wykonujemy napisy czarnym nadrukiem na szarfach satynowych szer. 8 cm w kolorze białym i ecru. Istnieje możliwość wykonania szarf w innych kolorach i rozmiarach.

Wieńce pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa:

Wiązanki pogrzebowe zakładu Memento Mori Warszawa:

Pająki na trumnę:

Wianuszki na urnę: