Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Pragi

Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Pragi

Zakład pogrzebowy Memento Mori działa na terenie całej Warszawy – jesteśmy jedną z największych firm w branży, która działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Indywidualne podejście do każdej uroczystości i pełne zrozumienie dla rodziny zmarłego sprawiają, że z naszych usług korzystają setki osób.

Nasze biuro mieści się praktycznie w samym centrum Warszawy, dzięki czemu z naszych usług korzystają mieszkańcy całego miasta – łatwy dojazd z każdego dzielnicy sprawia, że nasz zakład zajmuje się organizacją wielu uroczystości pogrzebowych. Z naszych usług korzysta wielu mieszkańców Pragi oraz pozostałych dzielnic z prawego brzegu Wisły. Jako jeden z niewielu  zakładów pogrzebowych możemy pochwalić się szeroką ofertą. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, opieką nad grobami oraz transportem zwłok. Ponadto proponujemy szeroki wybór urn i trumien wykonanych z najlepszych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą domu pogrzebowego Memento Mori.

Do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy koszty ceremonii do możliwości finansowych klienta. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Koszty pogrzebu – Memento Mori Praga

Pogrzeb to złożona ceremonia, która składa się z wielu elementów. We współpracy z rodziną zmarłego tworzymy najlepsze rozwiązania, dzięki czemu koszty uroczystości dopasowane są do ustalonej kwoty. Oferujemy wysokiej jakości trumny w przystępnych cenach. Jako jeden z niewielu zakładów pogrzebowych w Warszawie organizujemy pogrzeby świeckie. Taka forma pogrzebu cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Pragi oraz innych dzielnic.

Memento Mori posiada własną kaplicę pogrzebową – jest ona zlokalizowana w centrum miasta przy ulicy Wspólnej. Położenie kaplicy jest dużym atutem naszego zakładu, ponieważ ułatwiamy dojazd na ceremonię mieszkańcom z odległych części miasta. Kaplica położona jest w malowniczej okolicy.

Od wielu lat oferujemy pomoc mieszkańcom Pragi – zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zakład Pogrzebowy - Memento Mori Warszawa Praga