Zakład pogrzebowy Mokotów

Mokotów to jedna z największych dzielnic Warszawy, jest nazwana „dzielnicą z duszą”. Obejmuje powierzchnię 35,42 km2 a liczba jego mieszkańców to ok. 217 tysięcy osób. Jest to więc największa dzielnica Warszawy pod względem liczby ludności. Mieszka tu aż 15% wszystkich mieszkańców Stolicy.

Na Mokotowie dominuje specyficzny klimat: znajduje się tu niska historyczna zabudowa, która miejscami łączy się z nowoczesnymi budynkami. Dla mieszkańców Mokotowa olbrzymią zaletą jest, że dzielnica ta znajduje się w bezpośredniej bliskości Śródmieścia. Wpływa to też na wysoki prestiż tej dzielnicy. Mieszkańcy Mokotowa mają na co dzień do dyspozycji wiele urokliwych miejsc: uliczki z willami, parki czy zaciszne restauracje.

Mokotów zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie GW na warszawską dzielnicę, w której najchętniej zamieszkaliby respondenci. Ponad 27% mieszkańców Mokotowa to mężczyźni i kobiety w wieku poprodukcyjnym – tj. po 60 roku życia.

Herb dzielnicy Mokotów
Zakład pogrzebowy Mokotów - KAPLICA

Memento Mori Mokotów

Od wielu lat zakład pogrzebowy Memento Mori oferuje szeroki wachlarz usług pogrzebowych, takich jak: transport zwłok, przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii kremacyjnych lub tradycyjnych z trumną i konduktem, pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych i cmentarnych oraz pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. 
Memento Mori to zakład pogrzebowy z wieloletnią tradycją. Właściciel – Pan Arkadiusz Wojdyła – prowadzi działalność w sektorze usług pogrzebowych od kilkunastu lat. Z pomocy domu pogrzebowego korzystają rodziny z całej Warszawy. Spora ich część to właśnie mieszkańcy Mokotowa, co wynika m.in. z dobrego położenia zakładu pogrzebowego i kaplicy pod wezwaniem św. Barbary w ścisłym centrum miasta. Zakład pogrzebowy z Mokotowa znany jest z indywidualnego podejścia do każdej rodziny i drobiazgowej organizacji pogrzebów, zarówno wyznaniowych jak i świeckich z mistrzem ceremonii pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Mokotowa

Dysponujemy własną i elegancką zabytkową kaplicą o pięknym wystroju. Kaplica pogrzebowa pw. św. Barbary znajduje się przy ulicy Wspólnej. Dobry dojazd dla mieszkańców Mokotowa do naszego zakładu pogrzebowego jest dużym atutem. Z Mokotowa dojedziemy w okolice kaplicy i biura zakładu pogrzebowego autobusami linii: 166, 116, 131, 522, 501, 519, tramwajami numer 7, 9, 22, 25 oraz pierwszą linią metra. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania pod całodobowym numerem telefonu (22) 693 00 45.