Zakład pogrzebowy Ochota

Ochota to licząca ok. 63 tysiące mieszkańców dzielnica Warszawy, w której skład wchodzą osiedla takie jak Stara Ochota, Filtry, Rakowiec, Szczęśliwice oraz kampus studencki Ochota. Na terenie Ochoty znajdują się liczne placówki oświatowe: szkoły wyższe z kampusem oraz obiekty kulturalne i użyteczności publicznej, jak chociażby Szpital na Banacha.

Odsetek osób w wieku poprodukcyjnym przekracza 25 % ogólnej liczby ludności Ochoty, a ilość jej mieszkańców systematycznie spada. Ochota jest bardzo dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, do którego przylega.

Memento Mori Ochota

Dom pogrzebowy Memento Mori od kilkunastu lat działa na terenie całej Warszawy, często pomagając również rodzinom z warszawskiej Ochoty. W zakładzie pogrzebowym na Ochocie pracują najlepsi specjaliści, którzy oferują kompleksową organizację pogrzebu z urną lub z trumną. Firma zajmuje się organizacją i przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowych, kremacją, przewozem zmarłych, florystyką, nagrobkami tymczasowymi, doborem akcesoriów, ubrań i dewocjonaliów. Naszym największym atutem jest bardzo elegancka kaplica pogrzebowa usytuowana w centrum miasta przy ulicy Wspólnej. Korzystne położenie sprawia, że z naszych usług często korzystają mieszkańcy Ochoty. Dojazd umożliwiają tramwaje 9, 25, 7; autobusy linii 128, 521  i 175 oraz metro.

Zakład pogrzebowy dla mieszkańców Ochoty

Kaplica przystosowana jest do pogrzebu z dużą ilością gości. Jej elegancki charakter nadaje ceremonii niezbędnej godności i sprawia, że rodziny są zadowolone z przebiegu uroczystości. Posługujemy się transparentnymi cenami i zawsze dopasowujemy koszt pogrzebu do oczekiwań i możliwości mieszkańców Ochoty. Podczas spotkania umożliwimy wybór kwiatów i przewieziemy na ceremonię do kościoła i na cmentarz wieńce i wiązanki. W zakładzie pogrzebowym Memento Mori dopełnią także Państwo wszystkich formalności podczas jednej wizyty. Otrzymają zawsze Państwo gwarancję, że ceremonia pogrzebowa będzie przeprowadzona w profesjonalny i zgodny z ustalonym przebiegiem sposób.

W celu zapoznania się z oferowanymi usługami oraz w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod całodobowym numerem zakładu pogrzebowego
(22) 693 00 45